Opole 2017 w tanecznym rytmie!

Zjawiskowa Edyta Herbuś, gwiazda Telexpressu Rafał Patyra oraz charyzmatyczny Norbi – takie trio w niedzielny wieczór 11 czerwca poprowadzi – po raz pierwszy na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki – koncert Opole After Party.

Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu – konkursie tanecznej Eurowizji. Traktuję to spotkanie, jako sentymentalny powrót do tanecznych korzeni, choć w zupełnie nowej roli – mówi Edyta Herbuś.

Podczas Opole After Party usłyszymy największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Od big-beatu i prywatek lat 70-tych, przez elektroniczny pop lat 80-tych, po wszelkie odmiany muzyki dance obecnej w Polsce od lat 90-tych. Na scenie pojawi się zaskakujący i oryginalny miks artystów. Od Tercetu Egzotycznego, Wojciecha Gąssowskiego przez Papa D. do Stachursky’ego.

Podczas tego niezapomnianego wieczoru zabrzmią przeboje największych gwiazd polskiej sceny: Urszuli, Kombii, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej. Bez tych hitów nie ma dobrej zabawy.

Niezwykłą oprawę muzyczną nadadzą Torres Brothers pod kierownictwem Tomasza Torresa. Reżyserem koncertu jest Konrad Smuga.

– Podczas tego koncertu nawet faceci będą gorący – zapowiada Norbi.