Aleksandra Nykiel zwycięzcą „Szansy na Sukces. Opole 2019”

Widzowie Dwójki wybrali zwycięzcę programu. Aleksandra Nykiel zaśpiewa na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

19 maja 2019 roku podczas finałowego koncertu w programie „Szansa na Sukces. Opole 2019” wyłoniono zwycięzcę – Aleksandrę Nykiel. To jeden z siedmiu laureatów bieżącej edycji programu. O wyborze laureata nagrody głównej zdecydowali widzowie, głosując za pomocą SMS-ów na jednego z siedmiu zwycięzców poprzednich odcinków.

W finale programu „Szansa na Sukces. Opole 2019” każdy ze zwycięzców poprzednich odcinków zaśpiewał po dwa utwory – jeden w duecie z gwiazdą odcinka, w którym wystąpił, oraz drugi – solo.

Wśród gwiazd, które wspólnie zasiadły na kanapie jurorskiej znalazły się wybitni muzycy: Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Golec uOrkiestra, Kombii, Ryszard Rynkowski, Feel. Aleksandra Nykiel oczarował jurorów i widzów swoim wykonaniem piosenek: „Wielka dama tańczy sama” oraz „Łatwopalni”. Program prowadził Artur Orzech.

Aleksandra Nykiel, Natalia Kukulska – „Wielka dama tańczy sama”


Zwyciężczyni – Aleksandra Nykiel z Bystrej z patronką artystyczną Natalią Kukulską wykonała utwór „Wielka dama tańczy sama”. W drugiej części programu uczestniczka wylosowała piosenkę Maryli Rodowicz „Łatwopalni”. „Szansa na Sukces. Opole 2019” to program, który zagościł na antenie TVP2 7 kwietnia. Jego formuła nawiązywała do muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej. W każdym odcinku uczestnicy śpiewali utwory jednej gwiazdy, która oceniała ich występy. Piosenki dla debiutantów losował prowadzący – Artur Orzech.

Koncert Debiuty, podczas którego zobaczymy Aleksandrę Nykiel odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 roku podczas tegorocznego festiwalu Opolu. Wydarzenie będzie transmitowane w TVP1.